ISSN:2148-4163

Hakkımızda


 

hakkımızda ile ilgili görsel sonucu

Hakkımızda

1.  JASSS Merkezi (Akademik Sosyal Bilimler Çalışmaları Dergisi) Dergisi, Elazığ-TÜRKİYE'dir.

2.  JASSS  (Akademik Sosyal Bilimler Çalışmaları Dergisi) uluslararası hakemli, bilimsel, elektronik yayınlanmış bir dergidir.

3.  JASSS  (Akademik Sosyal Bilimler Araştırmaları Dergisi) Dergisi, düzenli olarak yılda en az 8 numara yayınlanmaktadır.

4.  Dergide yayınlanacak eserlerin hepsi Sosyal Bilimler alanı ile ilgili olmalı ve daha önce herhangi bir yerde yayınlanmamış, teorik veya pratik olarak orijinal makaleler. Ek olarak, her sayıya derleme, çeviri ve kitap lansmanı da dahildir.

5.  yılında  JASSS  (Akademik Sosyal Bilimler Araştırmaları Dergisi) Journal, Türkçe, İngilizce, Fransızca, Arapça. Almanca ve Rusça makaleler yayınlanmaktadır.

6. JASSS  (Akademik Sosyal Bilimler Çalışmaları Dergisi) Dergisi'nin bir  diğer özelliği  de “Konuk Editör” kavramıdır. Bu sistemle, referans rehberlerinde bu disipline ait başarılı olan tanınmış bilim adamları konukevinin elinden temin edilmektedir.

7.  JASSS  (Akademik Sosyal Bilimler Araştırmaları Dergisi) onlarca veritabanının taradığı bir dergidir. Derginin bu aşamasına gelmek birçok bilim adamının katkısı olmuştur.

8. Araştırmacılar, yayın etiğimizle ilgili bilgileri bulabilirler  https://www.jasstudies.com/Defaultx.Aspx?SID=21  , kör eş-yeniden değerlendirme süreci   https://www.jasstudies.com/Defaultx.Aspx?ID=122 , açık erişim politikası  https://www.jasstudies.com/Defaultx.Aspx?ID=140 , makale işleme ücreti  https://www.jasstudies.com/Defaultx.Aspx?ID=141 .

9 . Akademik Sosyal Bilimler Çalışmaları Dergisi, Dr. Serdar Yavuz tarafından yayınlanmaktadır.

Açık Erişim Politikası

Bu, bir açık erişim günlüğüdür; bu, tüm içeriğin ücretsiz olarak kullanıcıya veya kurumuna ücretsiz olarak erişilebileceği anlamına gelir. Kullanıcıların, makalelerin tam metinlerini okumalarına, indirmelerine, kopyalamalarına, dağıtmalarına, basmalarına, aramalarına veya bağlantılarına bakmalarına veya yayıncıdan veya yazardan önceden izin almaksızın bunları başka bir yasal amaç için kullanmalarına izin verilir.

Creative Commons Lisansı
The Journal of Academic Social Science Studies-JASSS Creative Commons Atıf-GayriTicari 4.0 Uluslararası Lisansı

ile lisanslanmıştır.

 

The Journal of Academic Social Science Studies
E-Mail Subscription

By subscribing to E-Newsletter, you can get the latest news to your e-mail.